Liga prvaka, 1. pretkolo, 01.07.2015, 20:00 h
B36 Tórshavn 1:2 TNS
TNS

Velšani odnijeli pobjedu s Farskih Otoka, Wilde zabio u 90. minuti

Branimir Korać • srijeda, 01.07.2015.

Odigrani su svi prvi susreti prvog pretkola Lige prvaka, a u posljednjem dvoboju na Farskim Otocima tamošnji prvak B36 ugostio je velški TNS i upisao poraz 2:1...

Velški The New Saints napravio je veliki korak prema drugom pretkolu Lige prvaka pobjedom u gostima kod B36 iz Torshavna rezultatom 2:1.

Prvak Walesa uspio se oporaviti nakon što je u ranoj fazi susreta ušao u rezultatski minus, a u samoj završnici stigao je i do pogotka za pobjedu uoči uzvrata na svom travnjaku.

Već u sedmoj minuti Hans Samuelsen doveo je B36 u vodstvo da bi samo dvije minute kasnije Scott Quigley poravnao na 1:1. Bolji gosti do zaslužene pobjede stigli su preko Michaela Wildea u 90. minuti.

Uzvrat je na rasporedu sljedeći tjedan, a bolji iz ovog sraza igrat će protiv mađarskog prvaka Videotona.