Kolo okončano remijima, Rudeš drži vrh ljestvice

Branimir Korać • nedjelja, 16.10.2016.

Posljednja dva susreta 11. kola Druge HNL, ujedno su bili i najzanimljiviji dvoboj. Oba susreta završena su s po 1:1, a takav rasplet odgovara Rudešu koji je zadržao prednost na vrhu...

Buran dvoboj odigrali su Rudeš i Gorica, završen je bez pobjednika, a Goričani su propustili priliku uzeti sva tri boda i uhvatiti Rudeš. Bod domaćinu donio je talentirani Matko Babić koji je zabio u 89. minuti.

U zanimljivom dvoboju pogodaka nije bilo do 67. minute kada su Goričani stigli do vodstva zahvaljujući golu Marina Pejića, ali domaćin je ipak uspio doći do boda.

U samoj završnici Babić je ipak uspio vratiti domaćina u igru i poravnao je na 1:1. Goričani su već u sljedećem napadu tražili kazneni udarac zbog navodnog povlačenja Tatara koji je samo zaradio drugi žuti karton zbog prigovora.

U drugom susretu Dinamo II i Zagreb odigrali su također 1:1, Dinamo je vodio, Zagreb nakon toga promašio penal, ali u završnici ipak stigao do boda.

U 60. minuti Dinamo je poveo pogotkom Mihaljevića koji je iskoristio pogrešku vratara Čondrića i zabio za 1:0.

Deset minuta kasnije griješi i Miškić na drugoj strani, gubi loptu i ruši Šehića, a gosti zarađuju kazneni udarac. Izvodi ga Šehić, ali vrlo loše i Miškić hvata loptu.

Zagreb je ipak došao do poravnanja i to u 84. minuti lijepim pogotkom Alena Jurilja.