Novigrad 1:1 Dugopolje
Dugopolje

Novigrad i Dugopolje remijem zaključili 28. kolo Druge HNL

Mihaela Bradovski • srijeda, 19.04.2017.

28. kolo Druge HNL zaključeno je susretom između Novigrada i Dugopolja koji je okončan remijem. Svaka momčad postigla je po pogodak čime se Dugopolje pomaknulo za jednu poziciju na ljestvici...

Susjedi na ljestvici uoči ovog susreta, Novigrad i Dugopolje, remizirali su 1:1 i tako ostali u miru sredine ljestvice. I jedni i drugi daleko su od zone ispadanja, ali isto tako i od vodećeg Rudeša koji ima deset bodova više od Dugopoljaca te 11 više od Novigrada.

Sva tri ovosezonska dvoboja između Novigrada i Dugopolja donijela su neizvjesnost, Novigrad je slavio u prva dva s po 1:0, a sada je Dugopolje uhvatilo prvi bod.

U ovom dvoboju gosti su poveli već u trećoj minuti kada je Mandić iskoristio pogrešku Grujevića i pogodio mrežu Novigrada, ali do odlaska na odmor domaćin se vratio u utakmicu.

U 24. minuti Grujević se iskupio za pogrešku kod prvog gola i nakon odbijanca izjednačio na 1:1 što je bio i konačan rezultat susreta.

Do kraja dvoboja obje momčadi propustile su nekoliko prilika za drugi pogodak i završilo je podjelom bodova.