Dario Dodić • petak, 07.07.2017.

Nogometaši Dinama u pretposljednjoj su pripremnoj utakmici upisali pobjedu, u Murskoj su Soboti s minimalnih 1:0 svladali ukrajinsku Vorsklu Poltavu...

Iako nisu impresionirali, nogometaši Dinama upisali su drugu pobjedu u trećem pripremnom susretu. Nakon pobjede nad Murom i poraza od Tosnog igrači Ivajla Peteva s minimalnih su 1:0 pobijedili ukrajinsku Vorsklu Poltavu.

Bugarski je strateg susret protiv Vorskle započeo u sljedećem sastavu: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Moro - Fiolić, Sammir, Fernandes - Hodžić.

U nastavku su priliku dobili još i Matel, Lešković, Rrahmani, Sosa, Pivarić, Knežević, Gojak, Guilherme, Henriquez, a prve minute na pripremama odigrao je i Soudani, ušao je u igru u 68. minuti umjesto danas indisponiranog Juniora Fernandesa.

Nije puno toga mogao izvući iz ove utakmice Petev, bilo je to 90 minuta relativno niskog intenziteta u kojem je Dinamo bio tek za nijansu bolji, odnosno Vorskla je bila za nijansu slabija.

U 13. minuti utakmica je riješena, s lijeve je strane slobodnjak izveo Domagoj Antolić, na prvoj se vratnici za poziciju izborio Armin Hodžić i lijepo glavom pogodio gornji desni kut Vorsklinog gola.

Nisu se ni jedni ni drugi iskazali previše napadačkom igrom, Soudanijev pokušaj obranio je ukrajinski vratar, dok je Gojakov pokušaj iz slobodnog udarca s nekih 25 metara završio malo pokraj lijeve vratnice.

Dinamo čeka još jedna provjera uoči početka sezone, sutra će u završnom testu od 18 sati igrati protiv Slovačkog.

Dinamo - Vorskla Poltava 1:0 (Hodžić 13')