Meškov Brest 35:30 Metalurg Skoplje
Metalurg Skoplje

Sedam golova Jaganjca nedovoljno Metalurgu na gostovanju u Brestu

Mihaela Bradovski • srijeda, 15.11.2017.

U sedmom kolu SEHA lige Meškov Brest ugostio je u svojoj dvorani Metalurg i upisao očekivanu pobjedu 35:30. Kod Metalurga vrlo dobru utakmicu odigrao je Halil Jaganjac, ali nije bilo dovoljno za pobjedu...

Dvoboj sudionika Lige prvaka dogodio se u Brestu gdje je Meškov potvrdio status favorita protiv Metalurga. Bjelorusi su odigrali dobru utakmicu i odnijeli su pobjedu 35:30, a otpor Metalurga definitivno je slomljen u drugom poluvremenu.

Makedonci su u prvom dijelu bili ravnopravan protivnik, međutim u drugom poluvremenu domaćin se malo-pomalo počeo odvajati i nije imao problema u završnici.

Trener domaćina Bebeško odmarao je u ovom susretu čak sedmoricu igrača, među njima i Ivana Pešića i Ljubu Vukića, no to se nije osjetilo na konačnom rezultatu.

Najbolji u pobjedničkom sastavu bili su Petar Đorđić sa šest golova te Dzmitri Nikulenkau s pet golova. Kod Metalurga Filip Kuzmanovski zabio je osam golova dok je Halil Jaganjac dodao sedam.