Druga HNL, 20. kolo, 10.03.2018, 13:00 h
Gorica 3:0 Hajduk II
Hajduk II

Tri pogotka Gorice za tri boda protiv Hajduka II

Petar Jenjić • subota, 10.03.2018.

Nogometaši Gorice stigli su do desete prvenstvene pobjede. U prvom susretu u 2018. godini na domaćem su terenu svladali drugu momčad Hajduka s 3:0. Bijelima je ovo ukupno deseti prvenstveni poraz, a četvrti uzastopni...

Današnjim susretom započeo je drugi dio sezone 2. HNL. U sklopu 20. kola nogometaši Gorice na domaćem su terenu bili bolji od druge momčadi Hajduka rezultatom 3:0.

Prva je ovo pobjeda Gorice nakon što je u posljednja četiri kola osvojila tek dva boda, dok je Hajduk i u novoj godini nastavio sa starim navikama. Bijelima je ovo četvrti uzastopni poraz, deseti ukupno.

Nije bilo prevelikih prilika tijekom prvog poluvremena, a do pogotka je u samoj završnici stigla Gorica. Victor Astafei primio je loptu s desne strane, na desetak metara od gola se okrenuo i poslao loptu u mrežu kroz noge Mati Šuti.

Četiri minute po početku drugog poluvremena domaća momčad stigla je do drugog pogotka. Nakon kornera je najviše skočio Nemanja Ljubisavljević i glavom pospremio loptu u gol.

Konačan rezultat Gorica je postavila u 89. minuti utakmice, Henrik Ojamaa je s ruba kaznenog prostora pronašao prostora, namjestio se na udarac i neobranjivo pogodio za ukupnih 3:0.