Sjajni Borna Ćorić pregazio trećeg igrača svijeta!

Petar Jenjić • utorak, 19.06.2018.

Hrvatski tenisač Borna Ćorić uspješno je odradio susret prvog kola na ATP turniru u Halleu gdje je u dva seta potpuno razbio trećeg igrača svijeta Alexandera Zvereva...

Odličan meč odigrao je Borna Ćorić i na pravi način otvorio sezonu na travi. Hrvatski tenisač na početku turnira u njemačkom Halleu svladao je Alexandera Zvereva, trećeg igrača svijeta.

Za sat i 25 minuta provedenih na terenu Ćorić je stigao do pobjede sa 6:1, 6:4 i u četvrtom međusobnom dvoboju stigao do treće pobjede.

Pet od šest break lopti spasio je Ćorić tijekom današnjeg meča, a u prvom setu dva je puta oduzeo servis njemačkom tenisaču. Zaredao je pet uzastopnih gemova za glatko osvajanje prvog seta.

Odmah na startu drugog seta hrvatski tenisač poveo je s 2:0, u nastavku seta još jednom oduzeo servis protivniku i poveo s 5:2. Imao je Ćorić i jednu meč loptu, no Zverev spašava i vraća jedan break zaostatka, ali više od toga nije išlo. Hrvatski tenisač na svom je servisu potvrdio pobjedu.