Vojvodina 20:23 RK Zagreb
RK Zagreb

PPD Zagreb i bez Line Červara do novih bodova u SEHA ligi

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.09.2018.

Rukometaši PPD Zagreba gostovali su u Novom Sadu u sklopu četvrtog kola SEHA lige i svladali domaću Vojvodinu. Nakon pobjede u Flensburgu u Ligi prvaka, Zagreb je nastavio s dobrim nastupima i u SEHA ligi...

Trebali su se Zagrebaši brzo prebaciti iz onog slavljeničkog stanja nakon pobjede u Flensburgu i uspjeli su. Gostovanje u Novom Sadu kod Vojvodine nije bilo jednostavno, ali i bez trenera Červara uspjeli su doći do pobjede.

Slavili su 23:20 u zanimljivom susretu koji su riješili u svoju korist boljom igrom u drugom poluvremenu.

U prvih 30 minuta Vojvodina je bila ravnopravan protivnik i nije dopustila Zagrebu odvajanje te se na odmor otišlo s prednosti gostiju 12:11.

U nastavku susreta ipak je do izražaja došla kvaliteta Zagreba koji je do sredine drugog poluvremena pobjegao na 17:12 i do kraja susreta čuvao stečenu prednost.

Najbliže što su domaćini došli bilo je u dva navrata na minus tri i neke posebne neizvjesnosti nije bilo.

U redovima Zagreba istaknuli su se Zlatko Horvat s pet golova te s po četiri Senjamin Burić i Damir Bičanić. Kod Vojvodine Miloš Grozdanić zabio je pet golova, a četiri Strahinja Stanković.