Đoković u dva seta lakoćom svladao Isnera

Petar Jenjić • ponedjeljak, 12.11.2018.

Novak Đoković pobjedom je krenuo na završnom Mastersu u Londonu, u dva je seta bio bolji od Amerikanca Johna Isnera...

Sat i 14 minuta trajao je drugi meč u skupini A u kojoj je do pobjede stigao Novak Đoković koji je u dva seta bio bolji od Johna Isnera. Prvi tenisač svijeta stigao je do pobjede sa 6:4, 6:3. Bio je to njihov 11. međusobni dvoboj i deveta pobjeda Đokovića.

Srpski tenisač nije imao prevelikih problema na vlastitom servisu, dok je često stvarao probleme protivniku. Iskoristio je ukupno treću break loptu u poveo s 3:2. Zaprijetio je Isner u sljedećem Đokovićevom servis gemu, stigao do 40:40, ali više od toga nije išlo. Vrlo brzo prvi je igrač svijeta zaključio set u svoju korist.

Bez prevelikih promjena protjecao je početak drugog seta, a u prvih šest gemova nije bilo break lopti. Đoković je strpljivo čekao svoju priliku i s dva uzastopna breaka stigao do pobjede.