SEHA liga, 11. kolo, 09.12.2018, 19:15 h
Nexe Našice 22:17 Izviđač CO
Izviđač CO

Nexe ubilježio očekivanu pobjedu protiv Izviđača

Mihaela Bradovski • nedjelja, 09.12.2018.

Nakon poraza od PPD Zagreb u prošlom kolu, rukometaši Nexea upisali su pobjedu u 11. kolu SEHA lige. S 22:17 svladali su Izviđač te se trenutno nalaze među četiri najbolja regionalnog natjecanja...

Gosti iz Ljubuškog nisu dugo izdržali na nekoliko pogodaka zaostatka za favoritom u ovom susretu. Nakon što je u 22. minuti Tomić pogodio za 11:7 Izviđač je izgubio korak te je već na odlasku na odmor gubio s 14:8.

Posljednji pokušaj da stignu do što pozitivnijeg rezultata ove nedjelje gosti su imali oko 50. minute susreta.

Prvo su desetak minuta ranije 11:16 pretvorili u tri pogotka zaostatka, no nakon što od 50. do 53. minute Vedran Zrnić postiže tri gola u nizu priča dobiva svoj epilog.

Zrnić je u ovu 22:17 pobjedu ugradio ukupno sedam pogodaka, četiri s linije sedam metara, dok je Halil Jaganjac dodao svoja četiri iz sedam pokušaja. Moreno Car skupio je 11 obrana.

Najviše pogodaka kod gostiju postigao je Vedran Delić, njih pet.