Zimski sportovi

Niz poraza se nastavlja, Medveščak izgubio kod Innsbrucka

Petar Jenjić • utorak, 18.12.2018.

Osmi uzastopni poraz upisao je Medveščak koji je večeras gostovao kod Innsbrucka. Austrijska je momčad u konačnici slavila s 3:2...

Niz poraza Medveščaka se nastavlja i dalje, a večeras je zagrebačka momčad upisala osmi uzastopni. U sklopu EBEL lige Medvjedi su gostovali kod Innsbrucka koji je stigao do pobjede sa 3:2. Prva je to pobjeda austrijske momčadi nakon tri uzastopna poraza.

U prvoj trećini nije bilo golova, a gotovo identično bilo je i u drugoj. Na prvi se pogodak čekalo 35 minuta kada je Innsbruck u vodstvo doveo Sascha Guimond. I onda smo u posljednjih 20 minuta vidjeli četiri pogotka, prvo je izjednačio Medveščak golom Luke Jarcova.

Međutim, domaćin je zatim u razmaku od pet minuta postigao nova dva gola, a strijelci su bili Tyler Spurgeon i Andrew Clark. Nadu Medveščaku donio je Ivan Janković četiri minute prije kraja, no do kraja susreta rezultat se više nije promijenio.