Šok odmah na startu turnira, Marach i Pavić zaključili nastup u Dohi

Petar Jenjić • ponedjeljak, 31.12.2018.

Odmah na startu turnira u Dohi Oliver Marach i Mate Pavić doživjeli su poraz, od prvih su nositelja bolji bili Dušan Lajović i Damir Džumhur...

Nova sezona nije dobro počela za Olivera Maracha i Matu Pavića koji su u Dohi bili postavljeni za prve nositelje. Nakon nešto više od sat vremena igre austrijsko-hrvatska kombinacija poražena je u tri seta, a bolji su bili Dušan Lajović i Damir Džumhur.

Odmah na početku meča Lajović i Džumhur napravili su break i poveli s 2:0, svojom prvom i jedinom u cijelom setu. Pet prilika za povratak u meč imali su prvi nositelji, ali nisu ih uspjeli iskoristiti.

Drugi je set u potpunosti pripao Marachu i Paviću koji su napravili dva breaka te stigli do poravnanja. Ipak, u produženom tie-breaku bolja je bila bosansko-srpska kombinacija. Rezultat je bio izjednačen do 6:6, a do kraja meča prvi nositelji dobivaju tek jedan poen.