Mektić i Škugor dobili set pa im protivnici predali meč

Petar Jenjić • utorak, 07.05.2019.

Nikola Mektić i Franko Škugor prošli su prvu prepreku na Mastersu u Madridu nakon što su im na kraju prvog seta predali Marcel Granollers-Pujol i Marc Lopez...

Krenuo je i turnir u parovima na Mastersu u Madridu gdje su do pobjede na startu stigli Nikola Mektić i Franko Škugor koji su postavljeni za pete nositelje.

U prvom kolu protivnici su bili Španjolci Marcel Granollers-Pujol i Marc Lopez koji su predali meč nakon odigranog prvog seta. Protivnici u osmini finala bit će im bolji iz dvoboja Koolhop/Tsitsipas - Cecchinato/Fucsovics.

Vrlo čvrsto igrali su i hrvatski i španjolski par na vlastitom servisu. U cijelom setu vidjeli smo jednu break priliku Grannolersa i Lopeza koja je ujedno bila i set lopta (6:5). Međutim, Mektić i Škugor izborili su tie-break kojeg su dobili sa 7:4.

Masters Madrid, 1. kolo:
Nikola Mektić/Franko Škugor (5) - Marcel Grannolers-Pujol/Marc Lopez 7:6 (4) predaja