Još jedna titula za Hrvata: Marach i Pavić osvojili naslov u Ženevi!

Jan Šneler • subota, 25.05.2019.

Rutinskom pobjedom u finalu protiv Matthewa Ebdena i Robina Lindstedta, Oliver Marach i Mate Pavić došli su do novog naslova na ATP touru...

Prije današnjeg finala na ATP turniru u Ženevi, Oliver Marach i Mate Pavić bili su veliki favoriti, ali svejedno su morali odraditi dobar meč protiv Matthewa Ebdena i Robina Lindstedta.

Pavić je tako stigao do šeste titule u paru s Marachom, a 14. ukupno u karijeri.

Već u prvom gemu Marach i Pavić došli su do breaka, ali Ebden i Lindstedt se momentalno vraćaju. Austrijsko-hrvatski par ipak je vrlo brzo došao do novog breaka i mirno sa 6:4 okončao prvi set.

U nastavku meča, Marach i Pavić su samo čekali prigodu da finiširaju meč. Dugo nije bilo šanse, break lopti nije bilo sve do devetog gema kada Marach i Pavić dolaze do velike prednosti. Prilikom rezultata 4:4, rade break i mirnim servisom potvrđuju pobjedu s novih 6:4.