Inter 4:0 Lecce
Lecce

Krasan gol i vrlo dobra predstava Brozovića, Inter briljirao u Conteovom debiju

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.08.2019.

Inter je odlično otvorio novu sezonu i u prvoj službenoj utakmici pod vodstvom Antonija Contea pregazio je povratnika u Serie A Lecce s 4:0...

Odlična utakmica Intera na otvaranju sezone i pokazatelj kako će ovo biti daleko opasnija momčad od one prošlosezonske. Antonio Conte fino je to posložio, sve je funkcioniralo odlično iako treba biti oprezan u konačnoj ocjeni jer Lecce nije neki veliki pokazatelj. No, jasno je kako je odlično krenuo i u Milanu se mogu nadati da će tako i nastaviti.

Od početka susreta Inter je dominirao i nije se dugo čekalo na prve pogotke. Već u 21. minuti Marcelo Brozović doveo je Inter u vodstvo. Dobio je loptu na rubu kaznenog prostora, pogledao prema golu i onda krasno zabio u suprotni gornji kut.

Svega tri minute kasnije već je bilo 2:0, a ovaj put strijelac je bio novopridošli Sensi.

Lecce je bio potpuno nemoćan i za njega baš i nije bila najbolja vijest da mora na San Siro Interu koji se predstavljao u posve novom izdanju.

Golijada se nastavila u drugom poluvremenu. U 60. minuti zabio je u debiju i Romelu Lukaku koji se našao na pravom mjestu nakon što je vratar odbio loptu, Belgijac je rutinski zabio iz blizine.

Točku na i još jednim krasnim golom stavio je Antonio Candreva u samoj završnici susreta.

Marcelo Brozović odigrao je vrlo dobrih 90 minuta.