Borna Gojo u tri seta poražen od Rusa Kravčuka na startu turnira u Kazahstanu

Branimir Korać • ponedjeljak, 30.09.2019.

Iskusni Rus Konstantin Kravčuk bio je koban za Bornu Goju na startu Challengera u kazahstanskom Nur Sultanu i svladao ga je u tri seta...

Borna Gojo propustio je priliku dohvatiti drugo kolo Challengera u Nur Sultanu. Protivnik je bio itekako pobjedivi Rus Konstantin Kravčuk, ali Gojo je poražen u tri seta.

Rus je slavio za sat i 40 minuta s 3:6, 6:1, 6:4 u susretu u kojem je nakon gubitka prvog seta dominirao i zasluženo prošao dalje.

Gojo je odlično krenuo i uzeo je prvi set sa 6:3 da bi u drugom setu odmah na početku izgubio servis, zatim propustio priliku za povratak i nakon toga lako potonuo i izgubio set sa 6:1.

U trećem setu uspio se vratiti iz breaka zaostatka, ali kod 3:3 izgubio je servis drugi put. Na servisu za meč Kravčuk je imao problema, Gojo je došao do 0:40, ali nije to iskoristio i upisao je poraz.