Milan

Rebić u ulozi gledatelja: Milan nastavlja tonuti

Mihaela Bradovski • nedjelja, 27.10.2019.

Nema dobrih vijesti za Milan. Novo kolo, novi skroman nastup, a nema niti dobrih vijesti za Antu Rebića. Milan je poražen kod Rome, a Ante Rebić je ostao na klupi...

Milan je u devetom kolu talijanske Serie A upisao već peti poraz. Na gostovanju kod Rome izgubio je 2:1, a Stefano Pioli i dalje je u čekaonici za prvu pobjedu na klupi Milana.

Još jednom ništa spektakularno od Milana koji se uspio vratiti iz rezultatskog zaostatka, ali vrlo brzo je ponovno ušao u minus te nije uspio i drugi put doći do poravnanja.

Roma je do vodstva došla u 38. minuti kada je nakon ubačaja iz kornera lopta prebačena na drugu vratnicu gdje je potpuno sam ostao Edin Džeko i lakoćom je glavom pospremio loptu u mrežu.

Milan se vratio u 55. minuti vrlo lijepim golom Thea Hernandeza. Calabria je ubacio s desne strane, Hernandez je imao izvrstan prvi dodir i onda iz dosta nezgodne pozicije poslao loptu u mrežu.

Međutim već četiri minute kasnije Roma ponovno vodi, do lopte je na rubu 16 metara nakon odbijanca došao Nicolo Zaniolo i lijepo je pogodio u sam kut.

Ostalo je tih 2:1 za Rimljane, Nikola Kalinić nije bio u konkurenciji za nastup zbog ozljede dok je Ante Rebić ostao na klupi.