Paket 24 Premijer liga, 6. kolo, 05.11.2019, 18:00 h
Varaždin 1930 35:24 Dubrava
Dubrava

Sjajni Varaždinci nanijeli Dubravi prvi poraz u ovoj sezoni

Mihaela Bradovski • utorak, 05.11.2019.

U zadnjem susretu šestog kola Paket 24 Premijer lige Varaždin je ugostio Dubravu i neočekivano lako stigao do vrlo visoke pobjede 35:24...

Šesto kolo Paket 24 Premijer lige donijelo je dvoboj između Varaždina i Dubrave, a Varaždinci su stigli do vrlo visoke pobjede 35:24. Lider lige u Varaždin je doputovao kao jedina još uvijek neporažena momčad, ali i tome je došao kraj, Varaždin je odradio sjajnu utakmicu i glatko je slavio.

Domaćin je dosta rano stekao prednost, Dubrava je izdržala svega desetak minuta i nakon odvajanja Varaždinaca sve je bilo lako.

Do poluvremena je Varaždin stekao prednost od pet golova razlike, a u nastavku susreta razlika je samo rasla i završila u dvoznamenkastim vodama.

Kod vrlo efikasnog domaćina po sedam golova postigli su Frano Vujović i Luka Trojko, a po pet golova dodali su Tomislav Špruk i Jurica Vidaček.

U sastavu Dubrave po četiri gola zabili su Luka Vinković i Mislav Grahovac.