Krušlin dvoznamenkast u novoj pobjedi Cedevite Olimpije

Petar Jenjić • utorak, 19.11.2019.

Košarkaši Cedevite Olimpije upisali su treću uzastopnu pobjedu u Eurokupu, a večeras su bili bolji od Brescije. U drugoj utakmici večeri Galatasaray je svladao Unicaju...

Do četvrte pobjede stigao je Galatasaray koji je na domaćem terenu bio bolji od Unicaje s 91:80. Nakon što je nakon prve dionice zaostajao 12 razlike (24:12), a na poluvremenu pet poena (39:34), domaćin treću četvrtinu dobiva s velikih 33:8, a do kraja je gostujuća momčad uspjela tek ublažiti poraz.

Greg Whittington s 18 poena i pet skokova te Aaron Harrison sa 16 poena i pet skokova bili su najbolji u redovima pobjedničke momčadi.

Goste su predvodili Adam Waczynski sa 17 koševa i Josh Adams sa 16 poena.

Krenulo je Cedevitu Olimpiju koja je danas protiv Brescije stigla do treće uzastopne pobjede. Slovenska momčad slavila je sa 73:62, a nakon odlične druge dionice, koju je dobila sa 19:6, više se nijednom nije našla u zaostatku.

Po 14 poena ubacili su Codi Miller-McIntyre (sedam skokova) i Ryan Boatright (šest asitencija). Filip Krušlin dodao je 11 koševa (3/8 za tricu, slobodna bacanja 2/2) i jedan skok za nešto manje od 23 minute igre.

Kenneth Horton predvodio je goste s 13 poena.