Vrijednosnice Osijek izvukle pobjedu protiv Alkara, Zabok pregazio Škrljevo

Petar Jenjić • subota, 23.11.2019.

Odigrane su još dvije utakmice devetog kola HT Premijer lige. Vrijednosnice Osijek izvukle su pobjedu protiv Alkara, dok se Zabok lako obračunao sa Škrljevom...

Dramatično je bilo u Sinju gdje su Vrijednosnice Osijek izvukle pobjedu sa 90:89. Peta im je to pobjeda ove sezone, dok je domaćinu ovo bio šesti poraz. Minutu prije kraja Robert Kujundžić postavio je konačan rezultat, domaćin je kraja imao tri napada, no nijedan nije uspio iskoristiti.

Andrija Ćorić predvodio je Brokere s 24 poena, Antonio Jordano dodao je 19 poena, a Lovre Bašić 16 koševa i osam asistencija.

Nick Neal predvodio je Alkara s 20 poena i osam asistencija, Ivan Kučan dodao je 17 poena.

Šest uzastopnih poraza imao je Zabok koji je danas sve "ispucao" protiv Škrljeva koje je porazio s visokih 109:62. Već nakon prvog poluvremena domaćin je vodio s 58:28, a do kraja je još podebljao prednost.

Markus Lončar s 15 poena predvodio je pobjedničku momčad, dok su po 14 poena dodali Patrik Jambrović (pet skokova) i Domagoj Samac (devet skokova).

Najbolji je kod gostiju bio Ante Gospić s 19 poena i pet skokova, Ivan Batur dodao je 12 poena.