Široki posustao u drugom poluvremenu, Borac do nove pobjede

Petar Jenjić • četvrtak, 28.11.2019.

Košarkaši Širokog nisu imali previše šanse protiv Borca koji je slomio otpor u drugom poluvremenu te slavio s 93:74...

Vodeći Borac niti večeras nije imao problema te je u devetom kolu stigao do svoje osme pobjede kojom je ostao na vrhu ljestvice.

Na gostovanju u Širokom svladao je istoimenog domaćina sa 93:74 te mu tako nanio četvrti poraz, a treći u zadnje četiri utakmice.

Prvo poluvrijeme bilo je prilično izjednačeno, a na kraju je to pokazao i rezultat (46:46). Međutim, gosti treću četvrtinu dobivaju sa 26:16, a u četvrtoj dodatno podebljavaju vodstvo kako ne bi imali nikakvih poteškoća oko konačnog pobjednika.

Pobjedničku momčad do slavlja su s po 20 poena predvodili Đorđe Majstorović (šest skokova) i Uroš Čarapić (sedam skokova).

Dario Drežnjak s 15 poena i šest skokova predvodio je Široki, po 14 poena dodali su Mateo Drežnjak (šest asistencija) i Jure Zubac.