Vodeni sportovi

Hrvatska poražena od Slovačke i ostala bez plasmana u četvrtfinale

Petar Jenjić • nedjelja, 19.01.2020.

Hrvatske vaterpolistice nisu se uspjele plasirati u četvrtfinale Europskog prvenstva nakon što su izgubile od Slovačke...

U posljednjem susretu grupne faze Europskog prvenstva, hrvatske vaterpolistice nisu uspjele doći do pobjede i plasirati se u četvrtfinale.

Do pobjede su stigle Slovakinje koje su slavile s 9:7. Hrvatska je dio utakmice igrala vrlo dobro, ali drugo poluvrijeme presudilo je pobjednika.

Vodile su hrvatske vaterpolistice sa 6:4, ali uslijedio je pad i 12 i pol minuta bez pogotka što je Slovačka itekako znala iskoristiti.

Najbolja je kod Hrvatske bila Ema Carević s tri pogotka. Slovačku je do pobjede s tri gola predvodila Katlovska.