Nino Serdarušić za manje od 50 minuta izbacio Bjelorusa na startu Challengera u Kazahstanu

Mihaela Bradovski • utorak, 10.03.2020.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić preskočio je prvu prepreku na Challengeru u kazahstanskom Nur Sultanu. Malo poznatog Bjelorusa Aleksandra Bulickog svladao je u dva seta za 47 minuta...

Nino Serdarušić nije imao problema na startu Challengera u Nur Sultanu. Nakon što je bio dio Davis Cup reprezentacije proteklog vikenda, zaputio se za Kazahstan gdje je krenuo pobjedom protiv bjeloruskog igrača Aleksandra Bulickog.

Bulicki inače nastupa na ITF turnirima gdje također nije imap većih rezultata na jačim turnirima, a ovdje nije bio ravnopravan protivnik hrvatskom tenisaču.

U oba seta Serdarušić je čvesto držao svoj servis i nije dopustio Bulickom da mu zaprijeti. I prvi i drugi set hrvatski tenisač je zaključio s osvajanjem četiri uzastopna gema.

U drugom kolu igrat će protiv 13. nositelja Nizozemca Tallona Griekspoora kojeg je svladao prošle godine u rumunjskom Sibiuu 6:3, 6:4.