Moskovski CSKA stigao do nove pobjede, a Nikola Vlašić do novog pogotka

Branimir Korać • nedjelja, 05.07.2020.

Rusi odigravaju susrete 26. kola tamošnjeg prvenstva, a moskovski CSKA stigao je do tri boda koji ga drže u igri za Ligu prvaka...

Na gostovanju u Čečeniji kod Ahmeta, CSKA nije imao nikakvih problema. Slavio je s visokih 4:0 i tako povezao dvije pobjede i povećao šanse u borbi za Ligu prvaka. Preostala tri konkurenta upisala su remije.

Sat vremena Ahmat je pružao otpor i držao neodlučeno, a onda je krenulo i nakon toga je sve bilo u znaku CSKA.

Prvo je Fjodor Čalov prekinuo post i došao do pogotka, prvog prvenstvenog još od studenog, a onda je Nikola Vlašić povisio na 2:0.

Čalov je zabio u 61. minuti, a minutu kasnije nakon što je domaći vratar Jevgenij Gorodov odbio loptu, ona je došla do Vlašića koji je ponovno šalje u mrežu.

Nakon ta dva brza pogotka, sve je bilo lakše za CSKA koji do kraja susreta golovima Arnora Sigurdssona i autogolom Andreja Semjonova odlazi do pobjede 4:0.

Vlašić na jednoj strani, a Zoran Nižić na drugoj, odradili su cijelu utakmicu. Spomenimo i da je cijelu utakmicu kod domaćina odradio i bivši igrač Rijeke Odise Roshi.