Square preokretom i preko produžetaka do polufinala, Novo Vrijeme prejako za Alumnus

Mihaela Bradovski • četvrtak, 09.07.2020.

Nakon što su Futsal Dinamo i Olmissum prvi izborili prolazak u polufinale doigravanja 1. HMNL, pridružili su im se i Square i Novo Vrijeme...

Crnica je propustila veliku priliku u Dubrovniku gdje je sredinom drugog poluvremena imala dva gola prednosti, ali nije to zadržala i izgubila je nakon produžetaka.

Na poluvremenu je Crnica vodila 2:1 golovima Vukovića i Škugora dok je Đuraš bio jedini strijelac za domaćina. Novi problem za Square stigao je u 29. minuti, Šamija tada podiže na 3:1, ali srećom po domaćina Micevski odmah smanjuje, to podiže samopouzdanje kod Dubrovčana te Cvjetković poravnava na 3:3.

Otišlo se u produžetke gdje je Crnica potpuno pala i Square s dva gola Đuraša te po jednim Hrkača i Džankovića odlazi do pobjede 7:3.

Novo Vrijeme je ipak imalo lakši posao protiv Alumnusa. Branitelj naslova slavio je s 3:0 uz sva tri gola u drugom poluvremenu.

U 25. minuti Lucas je načeo mrežu gostiju, odmah je zabio i Musinov, a Anderson postavio konačnih 3:0.