Dinamo zna potencijalne protivnike u trećem pretkolu, protiv dva je već igrao

Branimir Korać • srijeda, 26.08.2020.

Dinamo je prošao u treće pretkolo Lige prvaka i sada čeka protivnike u toj fazi natjecanja. Neće imati lagan posao, ali svi protivnici su prolazni...

Cluj je pokazao zašto su ga smatrali najtežim ždrijebom i to još u Rumunjskoj, Dinamo se namučio kao rijetko kada, ali preživio je situacije koje bi u prošlosti vjerojatno dovodile do kolapsa i poraza.

Dva puta je Cluj nadoknađivao zaostatak, Dinamo ostao u 50. minuti s igračem manje, za 2:2 primio gol u 93. minuti i onda još u lutriji jedanaesteraca Amer Gojak nije zabio u petoj seriji.

Ipak, Modri su izdržali sve to i na kraju izborili treće pretkolo. Sada ih očekuje ždrijeb, a već znaju koji su im potencijalni protivnici.

Molde i Ferencvaros su dobro poznati protivnici s kojima je Dinamo već igrao, vrlo neugodan je Midtjylland, a na papiru se najprihvatljivijima čine Dinamo Brest i Omonia. Još kada bi se igralo u Zagrebu...

Ždrijeb trećeg pretkola na rasporedu je 31. kolovoza točno u podne u Nyonu.