Podravka se raspala u drugom poluvremenu, Györ visoko slavio

Branimir Korać • subota, 19.09.2020.

Rukometašice Podravke upisale su visok poraz na gostovanju u Mađarskoj kod Györa. Prvo poluvrijeme bilo je sjajno za gošće, ali nastavak vrlo loš...

Dva potpuno različita lica Podravke. Odlično u prvom poluvremenu gdje su hrvatske prvakinje bile potpuno ravnopravne odličnim Mađaricama. U nastavku susreta Györ je pojačao gas, Koprivničanke su sve više srljale i griješile, a susret je tako mogao samo potpuno otići na stranu domaćih igračica.

U početku je Podravka pokazivala dosta respekta i domaće igračice pobjegle su vrlo brzo na 3:0 te se činilo da će to biti teško poslijepodne za Saračevića i njegove igračice.

Međutim Podravka se stabilizirala, zaigrala bolje i vrlo brzo uhvatila priključak. Cijelim tijekom prvog poluvremena vodila se ravnopravna bitka i domaće igračice nikako nisu mogle stvoriti razliku.

Na odmoru je bilo jako dobrih 17:16, no to je bilo sve. Nastavak je bio jako loš i Saračević će iz snimke moći pokazati što se konkretno ne smije raditi.

Györ je u drugo poluvrijeme ušao sa 6:0, nije pomogao niti Saračev žestoki govor na minuti odmor, Podravka je jednostavno krenula silaznom putanjom i bilo je samo pitanje s kolikom razlikom će Györ slaviti.

Završilo je 43:28 za domaće igračice, a kod Podravke su se istaknule Carlos s devet golova i Milosavljević s osam.