Čilić u paru Brkićem ostvario drugu pobjedu u danu

Matej Kačan • utorak, 13.10.2020.
Čilić u paru  Brkićem ostvario drugu pobjedu u danu

Dvostruki program na ATP turniru u Kölnu je uspješno odradio Marin Čilić koji je nakon pobjede u prvom kolu singla i u paru s Tomislavom Brkićem slavio protiv Huberta Hurkacza i Stevea Johnsona...

Iako je imao dvostruki program u utorak u prvom kolu turnira u Kölnu, Marin Čilić se nije pretjerano umorio u drugom meču dana, onom u paru s Tomislavom Brkićem. Oni su u prvom kolu u parovima svladali Huberta Hurkacza i Stevea Johnsona za samo 43 minute.

Hurkacz i Johnson nisu imali nikakve šanse te su u dva seta pali ekspresno, uzeli su samo jedan gem. U prvom setu su Čilić i igrač iz BiH odigrali savršeno, nisu protivnicima dozvolili niti jedan gem i sve su riješili za samo 19 minuta.

I u drugi set su Čilić i Brkić krenuli uvjerljivo s 3:0, a onda Hurkacz i Johnson osvjajaju jedini gem u meču za 3:1. No, nije to promijenilo ništa jer hrvatsko/BiH kombinacija osvaja još tri u nizu i dovršava posao.