1. HMNL, 4. kolo, 23.10.2020, 20:00 h
Olmissum 3:2 Novo Vrijeme

Olmissum u utakmici kola svladao Novo Vrijeme

Branimir Korać • subota, 24.10.2020.

U prvom susretu četvrtog kola 1. HMNL Olmissum je na svom parketu ugostio Novo Vrijeme iz Makarske i upisao pobjedu 3:2...

Repriza prošlosezonskog finala 1. HMNL nije razočarala, Olmissum i Novo Vrijeme odigrali su dobru utakmicu u kojoj se završnica za domaćina malo zakomplicirala, ali na kraju je ipak izdržao i upisao pobjedu.

Omišani su dobru igru u prvom dijelu okrunili s dva pogotka, strijelac je oba puta bio Matej Horvat i to u samo minuti razmaka.

Kada je u 34. minuti Nikola Pavić povisio na 3:0, činilo se kako će to biti završnica bez stresova za aktualne prvake, ali Makarani nisu odustali.

U samoj završnici s dva gola u kratkom razmaku Vedrana Kazazića i Rodriga Pereire dos Santosa smanjili su na 3:2, pružili si priliku, ali Olmissum je izdržao i odnio pobjedu te ostao stopostotan.