Europska liga, skupina K, 4. kolo, 26.11.2020, 18:55 h

Remi u Moskvi, Feyenoord izdržao nalete CSKA u drugom dijelu

Branimir Korać • petak, 27.11.2020.

U drugom susretu u Dinamovoj skupini CSKA i Feyenoord upisali su remi čime se Dinamo potpuno odvojio na vrhu..

CSKA - Feyenoord 0:0

Drugi susret u Dinamovoj skupini okončan je bez pobjednika i pogodaka. Feyenoord je kao i u Maksimiru odigrao 0:0 u gostima u Moskvi.

Niti nakon četiri odigrana kola CSKA nema pobjedu, ovo mu je već treći remi, a slično kao i u susretu protiv Dinama imao je dosta priliku, ali realizacija je potpuno zakazala.

U prvom poluvremenu igralo se ravnopravno, ali u nastavku je uslijedio žestok pritisak domaćina i pravo je čudo kako su gosti izdržali bez primljenog gola.

Sve je krenulo krivim smjerom za Nizozemce u 48. minuti kada je Nicolai Jorgensen zaradio drugi žuti karton i ostavio Feyenoord s igračem manje.

U nastavku susreta gosti su se potpuno povukli, domaćin je nizao prilike, ali ostalo je 0:0.

Nikola Vlašić odradio je cijelu utakmicu dok je Kristijan Bistrović ušao u 71. minuti umjesto Obljakova.