HT Prva liga, 13. kolo, 27.11.2020, 18:00 h, Šubićevac
Suci: Damir Batinić (Osijek), Kruno Šarić (Županja), Marjan Tomas (Vladislavci)
Törles Knöll 81'
Slaven Belupo

Slaven Belupo načeo Šibenčane u 16. sekundi i glatko slavio

Mihaela Bradovski • petak, 27.11.2020.

Slaven Belupo u dobrom raspoloženju napušta Šibenik. Koprivničanci su slavili s 3:0 u zanimljivom susretu koji je otvoren pogotkom već u 16. sekundi...

Alvaro Martin de Frias
46'
17
Todor Todoroski
46'
15
Isnik Alimi
61'
11
Yeferson Andres Contreras Villamizar
61'
20
Toni Španja
84'

Tomislav Stipić

Šibenik i Slaven Belupo ponudili su zanimljiv dvoboj u kojem se igralo u valovima. Razdobblja dobre i lošije igre su se izmjenjivala, a na kraju su Koprivničanci uzeli sva tri boda.

Poveli su već u 16. sekundi. Etoundi je dobro proigrao utrčalog Karla Lulića koji se sjurio desnom stranom, ušao u kazneni prostor i pogodio suprotni kut.

Pogodak je bio šok za Šibenčane kojima je trebalo malo vremena da se oporave i u biti krenu u utakmicu.

Tek sredinom prvog dijela ponovno su se događala uzbuđenja pred vratima. Prvo je Ampem zaprijetio da bi nakon toga na drugoj strani pokušao Lulić, njegov udarac Labrović je odbio, ali do Glavčića koji je u posljednji trenutak zaustavljen.

Bilo je to razdobljke kada je obranama malo popustila koncentracija pa je odmah na drugoj strani Deni Jurić pobjegao i došao sam pred Filipovića koji sjajno brani njegov pokušaj.

Razdoblje promašaja na obje strane prekinuti je golom Koprivničanaca za 3:0. Glavčić je sjajno ubacio iz kornera na glavu Etoundija koji odlično zabija za 2:0.

U drugom poluvremenu domaćin je pokušao smanjiti zaostatak i vratiti se u utakmicu, ali samo je primio novi pogodak. U 81. minuti Krstanović je krasno nabacio za Knolla koji glavom prebacuje loptu u suprotni kut.

Lakše od očekivanja Slaven Belupo je slavio i tako prekinuo negativan niz.