Marko Dugandžić u prvom startu u prvenstvu zabio u pobjedi Sočija

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 07.12.2020.

Soči je u 17. kolu ruskog prvenstva ugostio Ahmat iz Groznog i upisao pobjedu 2:0. Prvi prvenstveni pogodak u dresu Sočija zabio je Marko Dugandžić...

U 17. kolu ruskog prvenstva Soči je ugostio Ahmat i osvojio tri boda s kojima ga je i preskočio na ljestvici. Soči je tako došao do sedmog mjesta te mu petoplasirani Dinamo bježi samo tri boda.

U ovom susretu bio je opasniji protivnik i zasluženo je slavio iako je mogao imati i teži posao.

Naime u 17. minuti gosti su zaradili kazneni udarac, izveo ga je Bernard Berisha, ali Džanajev brani njegov pokušaj.

U 31. minuti domaćin dolazi do vodstva. Krasna akcija, ostavljena lopta petom za Marka Dugandžića koji iz blizine zabija. Dugandžić je prvi put krenuo u prvenstvu u početnoj postavi u Sočiju i odmah je zabio pogodak.

U završnici prvog dijela Artur Jusupov je povisio na 2:0 što je bio i konačni rezultat ovog susreta.

Dugandžić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio Erik Vardanjan, a na drugoj strani Zoran Nižić odradio je cijelu utakmicu.