Nikola Kalinić napokon probio led i zabio u pobjedi Verone

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.01.2021.

Verona je nastavila s dobrim igrama i u 17. kolu talijanskog prvenstva stigla je do sedme pobjede, a ovaj put slasvila je uz prvijenac Nikole Kalinića...

Ivan Jurić odrađuje odličan posao u Veroni. Njegova momčad slavila je i protiv Crotonea s 2:1 te u zadnja tri kola ima sedam osvojenih bodova.

Ono što može dodatno radovati Jurića je činjenica da je Nikola Kalinić napokon došao do prvog pogotka u dresu Verone.

U 16. minuti Kalinić je poslao loptu u mrežu nakon dodavanja Baraka da bi desetak minuta kasnije Dimarco povisio na 2:0. Neizvjesnost je vratio Messias smanjivši na 2:1 u 55. minuti, no srećom po Veronu, to je bila zadnja promjena.

Kalinić je na travnjaku proveo do 63. minute.

Lazio je u gostima bio bolji od Parme s 2:0, postigao je dva pogotka, a mogao je i još više. Ovaj put među strijelcima nije bio Ciro Immobile, ali su zato zabijali Luis Alberto i Felipe Caicedo.

Napoli je isprao gorak okus poraza od Spezije i slavio je s 2:1 kod Udinesea. Isto tako mogao je još jednom kiksati, međutim u 90. minuti Tiemoue Bakayoko zabio je za pobjedu. Lorenzo Insigne doveo je goste u vodstvo već u 15. minuti da bi Kevin Lasagna u 27. poravnao na 1:1.