Hoffenheimu bod u Berlinu, Kramarić sudjelovao kod pogotka

Mihaela Bradovski • nedjelja, 28.02.2021.

Odigrana su još tri susreta 23. kola Bundeslige, a u ta zadnja tri susreta domaćini su osvojili ukupno tek jedan bod.

Treće kolo zaredom Union Berlin i Hoffenheim su bez poraza.Ostvarili su identičan učinak, dva remija i pobjedu, a u ovom susretu remizirali su 1:1.

Union Berlinu je to deseti remi ove sezone, samim time ima najviše remija u najvišem rangu njemačkog nogometa.

Protiv Hoffenheima je stigao do vodstva u devetoj minuti kada je Max Kruse realizirao kazneni udarac. Nakon pola sata igre, gosti su se vratili autogolom Nice Schlotterbacka koji se sudario sa svojim vratarom Lorisom Kariusom nakon centaršuta Andreja Kramarića. Tako su si međusobno zasmetali, a lopta otišla u gol.

Kramarić je igrao do same završnice kada ga je zamijenio Mounas Dabbur dok je Petar Musa ušao u 63. minuti umjesto Pohjanpala.

Bayer Leverkusen treće kolo zaredom ne zna za pobjedu. Kod kuće je poražen od Freiburga s 2:1 iako je imao veliki broj prilika koje nije iskoristio.

Ermedin Demirović i Lucas Holer odveli su goste do dva gola prednosti početkom drugog dijela, u 70. minuti Leon Bailey je smanjio, no više od toga nije išlo.

Augsburg je u gostima s 1:0 bio bolji od Mainza čime je napravio veliki korak prema ostanku u ligi. Slavio je pogotkom Andrea Hahna iz 25. minute.