HT Prva liga, 23. kolo, 28.02.2021, 17:05 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Marin Vidulin (Kanfanar), Goran Pataki (Đakovo), Vedran Đurak (Sisak)
3:0(0:0) Slaven Belupo
Slaven Belupo

Slaven Belupo bez šanse, Dinamo rutinski do sva tri boda

Mihaela Bradovski • nedjelja, 28.02.2021.

Dinamo je dobro odradio posao protiv Slaven Belupa i stigao je do sva tri boda u zadnjem susretu 23. kola. Modri su slavili s 3:0, a nakon što su u 60. minuti poveli, sve je bilo lakše...

Dinamo je ponovno na vrhu HT Prve lige. Upisao je novu pobjedu, ovaj put u Maksimiru protiv Slaven Belupa i to s glatkih 3:0.

Prvo poluvrijeme nije bilo dobro, Zoran Mamić nezadovoljstvo je pokazao promijenivši trojicu igrača na odmoru, a oni koji su ušli zabijali su, asistirali i svladali Slaven Belupo.

U prvom dijelu Dinamo jhe imao inicijativu, ali ne i dovoljno prilika. U 37. minuti Lauritsen je poslao loptu u mrežu, ali uz pomoć VAR-a pogodak nije priznat zbog malo zaleđa u kojem se Danac našao.

U završnici prvog poluvremena dobru priliku nije iskoristio Josip Mišić nakon asistencije Čabraje. Upravo Čabraja te neraspoloženi Majer i Burton ostali su u svlačiinici, a ušli su Gvardiol, Kastrati i Tolić.

U 60. minuti upravo je Gvardiol zabio za vodstvo Dinama uz malu pomoć Kima koji je skrenuo loptu i prevario Filipovića.

Četiri minute kasnije već je 2:0. Ovaj put veliki poao odradio je Kastrati koji je prošao desnom stranom i idealno ubacio za natrčalog Tolića koji mirno zabija sa 7-8 metara.

Počeo je Dinamo nizati prilike jednu za drugom, a u 90. minuti Modri dolaze i do trećeg gola, ubačaj iz kornera, *erić prebacuje glavom na drugu stranu gdje je Gavranović i iz blizine zabija.

Glatka pobjeda Dinama bez previše utrošene energije i odmoren dobar dio onih koji su nosili igru protiv Krasnodara.