Kup kralja, polufinale, 09.02.2022, 21:00 h
Rayo Vallecano 1:2 Real Betis
Real Betis

Real Betis do lijepe prednosti nakon prvog dvoboja polufinala Kupa kralja

Branimir Korać • srijeda, 09.02.2022.

Real Betis pobjedom u Madridu protiv Rayo Vallecana napravio je veliki korak prema finalu Kupa kralja. U uzvrat na svom stadionu ulazi s prednosti 2:1...

Real Betis slavio je u prvom susretu polufinala Kupa kralja u gostima kod Rayo Vallecana i ima lijepu prednost uoči uzvrata u Sevilli. Gosti su slavili preokretom nakon što je Rayo rano stigao do vodstva.

Rayo je poveo već u petoj minuti susreta golom Alvara Garcije, ali gosti se sredinom prvog poluvremena vraćaju u utakmicu golom Borje Iglesiasa.

Sredinom drugog dijela novi gol za goste, ovaj put William Carvalho odradio je odličan posao i svladao makedonskog internacionalca Dimitrievskog.

Do kraja susreta promjena više nije bilo, a uzvratni dvoboj na rasporedu je 3. ožujka u Sevilli.