Vodeni sportovi

Olympiakos prejak za Splićane, Grci očekivano slavili protiv Jadrana

Branimir Korać • četvrtak, 24.02.2022.

Vaterpolisti Jadrana nisu uspjeli kreirati iznenađenje, Olympiakos se ipak pokazao prejakim protivnikom te je slavio sa 16:12...

Splitski Jadran poražen je na svom bazenu od Olympiakosa, zasluženo, za pobjedu protiv ovakvog protivnika trebao je puno više raspoloženih pojedinaca. ovo nije bila večer u kojoj je Jadran izgledao dobro i Grci su slavili sa 16:12.

Jadran je stigao prvi do pogotka na susretu, ali onda prima četiri u nizu i u kratko vrijeme ulazi u visok zaostatak.

U drugoj dionici Jadran se dva puta uspio približiti na gol zaostatka, ali u drugom poluvremenu ponovno su se gosti odvojili.

Kada je Olympiakos sredinom treće četvrtine otišao na 10:6, sve je bilo jasno. Jadran više nije uspio zaprijetiti i značajnije se približiti.

Najbolji kod Jadrana bili su Jerko Marinić-Kragić i Konstantin Harkov s po tri gola. U gostujućem sastavu Konstantinos Genidounias zabio je četiri gola.