Borna Ćorić nadigrao srpskog tenisača i izborio finale na turniru u Parmi

Branimir Korać • subota, 18.06.2022.

Borna Ćorić izborio je nastup u finalu Challengera u Parmi pobjedom protiv Dušana Lajovića u dva seta nakon svega 80 minuta igre...

Jako dobar nastup Borne Ćorića na Challengeru u Parmi i pokazatelj kako se polako približava svom pravom izdanju.

Borna je u polufinalu igrao protiv Dušana Lajovića od kojeg je izgubio prije mjesec i pol u Madridu u tri seta, ali ovaj put Borna je bio bolji te slavio sa 6:1, 7:5.

Ćorić je od rane faze meča pokazao kako je dobro raspoložen i da ima što za reći u ovom dvoboju. Poveo je s 3:0, a zatim je došao do još jednog breaka i dosta brzo završio prvi set sa 6:1.

U drugom setu obojica su čvrsto držala svoj servis do same završnice kada Ćorić radi pritisak na servisu Lajovića, dolazi do 6:5 nakon čega završava meč.

U finalu će igrati protiv Šveđanina Eliasa Ymera koji je u polufinalu u tri seta bio bolji od Marca Cecchinata.