Gojo donio drugi bod, o pobjedniku odlučuju parovi

Petar Jenjić • srijeda, 04.01.2023.

Borna Gojo slavio je u dva seta protiv Stefanosa Sakellaridisa i tako donio Hrvatskoj drugi bod u današnjem dvoboju...

O pobjedniku dvoboja Hrvatske i Grčke odlučit će parovi jer je Borna Gojo u četvrtom meču dana bio bolji od Stefanosa Sakellaridisa.

Hrvatski tenisač u konačnici je došao do pobjede sa 6:4 i 6:2 nakon sat i 30 minuta igre.

Gojo je odlično otvorio meč i odmah u prvom gemu napravio break. Do kraja seta nije dopustio nijednu šansu protivniku da se vrati, uz 82 posto osvojenih poena nakon prvog servisa.

Nakon velike borbe u trećem gemu drugog seta, hrvatski tenisač oduzeo je servis protivniku, a nakon toga još jednom što je bilo dovoljno za pobjedu.

Još je preostao dvoboj mješovitih parova. Hrvatska može proći dalje čak i u slučaju poraza kao najbolji gubitnik, ali najsigurnije bilo bi pobijediti.