Vrijednosnice Osijek u završnici do pobjede protiv Mladosti

Petar Jenjić • petak, 20.01.2023.

Košarkaši Vrijednosnica Osijek na domaćem terenu svladali su zagrebačku Mladost sa 85:81 i došli do 12 pobjede sezone...

Vrijednosnice Osijek nastavljaju borbu za povratak u najviši rang hrvatske košarke. Danas je na domaćem terenu stigao do šeste uzastopne pobjede.

Brokeri su slavili protiv zagrebačke Mladosti sa 85:81 i tako stigli na omjer od 12 pobjeda i tri poraza.

Gosti su bili nešto bolji u prvom, a domaćin u nastavku. Iako je u trećoj četvrtini imao i 16 koševa viška, Osijek nije uspio osigurati mirnu završnicu pa je pobjedu osigurao s linije slobodnih bacanja u zadnjih 30 sekundi susreta.

Marko Bošnjak s 18 poena i pet skokova te Christian Bradford sa 17 koševa i deset asistencija bili su najbolji kod Brokera.

Petar Ogrizović s 23 poena i Ivan Bogdanović s 20 koševa predvodili su Mladost koja pada na omjer 5-10.