Zvezda u dvoboju kola svladala Cedevitu Olimpiju, Gnjidić bez učinka

Petar Jenjić • ponedjeljak, 23.01.2023.

Crvena zvezda svladala je na domaćem terenu Cedevitu Olimpiju i tako stigla do nove pobjede u ABA ligi...

Do nove pobjede u ABA ligi stigli su košarkaši Crvene zvezde koji su na domaćem terenu bili bolji od Cedevite Olimpije sa 100:95. Zadar i dalje ostaje jedini koji je uspio poraziti.

Srpska je momčad odigrala jako dobru utakmicu u napadačkom segmentu. Obrana nije bila na razini kao u nekim ranijim utakmicama, ali nije poništila sve što se napravilo u ofenzivi.

Utakmica je bila potpuno otvorena u jako dobrom ritmu na obje strane, a ključnim se pokazao Ognjen Dobrić koji je zabio odlučujuću tricu dvije minute prije kraja za 98:91.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Facundo Campazzo s 19 koševa, pet skokova i pet dodavanja, Dobrić je dodao 18 poena.

Yogi Ferrell ubacio je 24 koša, pet skokova i sedam asistencija. Lovro Gnjidić nije se upisao u strijelce za tri i pol minute u igri.