Oslabljeni Futsal Dinamo uzeo bod u Omišu, Novo Vrijeme do nove pobjede

Branimir Korać • nedjelja, 26.02.2023.

U posljednja dva susreta 14. kola SuperSport 1. HMNL nije nedostajalo uzbuđenja. Posebno se to odnosi na dvoboj u Omišu gdje su odličnu utakmicu odigrali Olmissum i Futsal Dinamo...

Olmissum i Futsal Dinamo u susretu punom preokreta remizirali su 4:4. Gosti su doputovali u Omiš značajno oslabljeni bez trojice važnih igrača (Čekol, Mužar, Postružin), ali unatoč tome odigrali su jako dobru utakmicu i na kraju odnijeli bod.

Na poluvremenu je na semaforu stajalo 1:1, poveo je Olmissum golom Hrstića, a pet minuta prije odmora Dekanić je izjednačio.

U drugom dijelu odvijala se prava drama. Poveo je Dinamo preko Luke Perića, ali Sekulić poravnava dok Konsuo autogolom donosi prednost domaćinu.

Tu nije bio kraj, uslijedilo je Dinamovo razdoblje te Tihomir i Filip Novak ekspresno odvode Modre do 4:3 međutim Kuraja u 38. minuti zabija za konačnih 4:4.

Sjajan susret i u konačnici podjela bodova.

Novo Vrijeme nije dopustilo iznenađenje i upisalo je 3:1 pobjedu protiv Crnice čime je ostalo na podjeli prvog mjesta sa Squareom.

Sven Horvath s dva pogotka u prvih deset minuta odveo je Novo Vrijeme do dva gola prednosti, ali u završnici prvog dijela Danjel Knežević zabio je za 2:1.

U drugom dijelu Crnica je probala doći do poravnanja, nije uspjela, a Luka Suton u završnici je samo postavio konačnih 3:1.