Pafos treću utakmicu zaredom bez pobjede, Abdurahimi strijelac, Ivušić nemoćan kod pogotka

Mihaela Bradovski • utorak, 07.03.2023.

U 26. kolu ciparskog prvenstva Pafos je gostovao u Nikoziji kod Olympiakosa te je remizirao 1:1. Ovo je Pafosu treća utakmica u nizu bez pobjede...

Ambiciozni Pafos nije uspio doći do pobjede u gostima kod pretposljednjeg Olympiakosa u Nikoziji. Odigrao je samo 1:1 i u zadnja tri kola ne zna za pobjedu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U gostima kod Olympiakosa Pafos je poveo u 22. minuti golom Besarta Abdurahimija, bivšeg igrača Zagreba, koji je udarcem iskosa pogodio od vratnice za vodstvo.

U završnici prvog dijela domaćin je došao do poravnanja, Ivica Ivušić obranio je prvi pokušaj domaćih igrača, ali nakon odbijene lopte Petros Psichas zabija za 1:1.

U domaćim redovima od prve minute igrali su Martin Šlogar koji je izašao na poluvremenu te Toni Gorupec koji je, pak, zamijenjen u 31. minuti.

Kod gostiju je Ivušić odradio cijelu utakmicu dok je Abdurahimi izašao u 85. minuti.