Torino 0:1 Inter
Inter

Marcelo Brozović pogotkom za pobjedu zaključio Interovu prvenstvenu sezonu

Petar Jenjić • subota, 03.06.2023.

Nogometaši Intera upisali su pobjedu na gostovanju kod Torina Ivana Jurića. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Marcelo Brozović u prvom poluvremenu...

Do 23. pobjede u sezoni stigao je Inter koji je na gostovanju slavio kod Torina s 1:0. Tako je stigao do 72 boda i došao na drugo mjesto s jednim bodom ispred Lazija koji tek treba odigrati svoju zadnju utakmicu sezone.

Igraj na utakmice Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gledali smo zanimljivo prvo poluvrijeme u kojem je pao i jedan gol. Igrala se 37. minuta kada je Romelu Lukaku ostavio loptu za Marcela Brozovića koji se imao vremena namjestiti i opaliti s 20 metara za svoj treći pogodak sezone.

U nastavku susreta Torino je imao neke šanse, prije svega izdvaja se 60. minuta i udarac Yanna Karamoha koji je obranio Samir Handanović. Vratar Intera napustio je igru nekoliko minuta kasnije, a priliku je dobio treći vratar Alex Cordaz koji je u 71. obranio pokušaj Antonija Sanabrije.

Svoje šanse, prije i nakon spomenutih Torinovih, imao je i Inter. Izdvaja se 80. minuta kada je nakon dobre polukontre akciju završio Edin Džeko, ali je pogodio stativu.

Rezultat se do kraja nije mijenjao, a izdvaja se još i pokušaj Sanabrije iz sudačke nadoknade. Cijelu utakmicu za goste odigrao je Brozović, kao i Nikola Vlašić za ekipu Torina.