Kraj na početku: Borna Gojo poražen od domaćeg predstavnika u kvalifikacijama Hallea

Petar Jenjić • subota, 17.06.2023.

Borna Gojo poražen je na startu kvalifikacija za glavni ždrijeb ATP turnira u Halleu. Bolji je od njega bio domaći predstavnika Daniel Altmaier...

Krenule su kvalifikacije za glavni ždrijeb ATP turnira u Halleu, a u njima je nastupio Borna Gojo koji je u prvom kolu za protivnika imao domaćeg predstavnika Daniela Altmaiera.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski tenisač, trenutno 111. na ATP ljestvici, poražen je od 59. tenisača svijeta sa 7:6, 6:3 nakon jednog sata i 20 minuta provedenih na terenu.

Gojo je u prvom setu spasio četiri break lopte protivnika i izborio tie-break. U izjednačenoj 13. igri gubio je 3:0 pa okrenuo na vodstvo od 5:4, međutim, do kraja nije dobio nijedan poen.

Jedan break bio je dovoljan njegovom protivniku u drugom setu kako bi došao do potvrde pobjede. Bio im je to drugi međusobni dvoboj i druga pobjeda Altmaiera.