Pašalić odmah zabio u debiju za pobjedu Rijeke u prijateljskom dvoboju

Petar Jenjić • srijeda, 21.06.2023.

Nogometaši Rijeke odigrali su prvu pripremnu utakmicu. Na Rujevicu je stigla momčad Hrvatske udruge "Nogometni sindikat", a domaćin je slavio s 2:1 pogotkom novopridošlog Marca Pašalića...

Rijeka je odigrala prijateljsku utakmicu protiv momčadi Hrvatske udruge "Nogometni sindikat" (HUNS) i upisala pobjedu rezultatom 2:1.

Igraj na nogometne utakmice SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bila je to prva pripremna utakmica odigrana na Rujevici, a domaćin je poveo nakon šest minuta kada je poentirao Jorge Obregon na asistenciju Danila Veige.

HUNS je poravnao rezultat u 27. minuti kada je prekrasan pogodak postigao Leon Kreković. Neriješenim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Odmah na početku nastavka ponovno je Rijeka povela, a poentiralo je novo pojačanje Marco Pašalić. Do kraja se rezultat više nije promijenio, iako su i jedni i drugi imali prilike.