Ivana Dojkić dvoznamenkasta u novom porazu Seattlea

Petar Jenjić • petak, 23.06.2023.

Seattle Storm noćas je upisao poraz na domaćem parketu od Indiana Fevera. Dvoznamenkast broj poena opet je ubacila hrvatska košarkašica Ivana Dojkić...

Na pretposljednjem mjestu ukupno u WNBA ligi ostaje Seattle Storm koji je noćas upisao deveti poraz sezone. Do pete pobjede stigla je Indiana Fever koja je na gostovanju slavila sa 80:68.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Bio je to četvrti uzastopni poraz Storma na domaćem terenu pa je sada na ukupnom omjeru od 3-9. Uz pet pobjeda, Indiana ima i sedam izgubljenih utakmica.

Nakon prvog poluvremena gošće su vodile s četiri razlike (48:44), Seattle je kratko u nastavku preuzeo vodstvo (59:58), ali u posljednjoj četvrtini ubacio je tek devet poena.

U dresu Seattlea nije briljirala Ivana Dojkić koja je ipak došla do dvoznamenkastog učinka od 11 poena (0/6 za dva, 3/5 za tricu, slobodna bacanja 2/4), čemu je dodala i pet skokova i šest asistencija. Najučinkovitija je bila Jewell Loyd s 19 koševa.

Indianu je do pobjede predvodila Kelsey Mitchell s 25 poena.