Ostali sportovi

Dobar meč i pobjeda Tomislava Pucara na startu turnira u Riju

Petar Jenjić • četvrtak, 10.08.2023.

Tomislav Pucar krenuo je pobjedom na WTT Contenderu koji se igra u Rio de Janeiru. U prvom je kolu u tri seta bio bolji od Harmeeta Desaija iz Indije...

Hrvatski stolnotenisač Tomislav Pucar uspješno je krenuo s nastupom na WTT Contenderu u Rio de Janeiru. U prvom je kolu za protivnika imao Harmeeta Desaija.

Igraj na WTT Contender (m) na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pucar, trenutno 48. stolnotenisač svijeta, svladao je 15 mjesta slabije rangiranog protivnika s 3:0 u setovima nakon nešto manje od 20 minuta provedenih u igri.

Prvi set Pucar je dobio s 11-6, dok je drugi bio neizvjesniji, a uzeo ga je s 12-10. Meč je zaključio u trećem setu s 11-7, a nijednom tijekom meča nije zaostajao više od jednog poena.

U osmini finala igrat će protiv Mattiasa Falcka iz Švedske koji je u tri seta bio bolji od Danca Andersa Linda.