PSG razbio Lyon u gostima, Ćaleta-Car igrao cijeli susret

Krešimir Milić • nedjelja, 03.09.2023.

Već u prvom poluvremenu nogometaši PSG-a riješili su pitanje pobjednika. Lyon je uspio zabiti utješni gol u drugom dijelu…

Čini se da PSG hvata pobjedničku formu u prvenstvu nakon početnih kikseva s remijima. Drugu pobjedu zaredom u prvenstvu upisali su danas na gostovanju kod Lyona slavljem 4:1.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Susret je bio riješen praktički već u prvom dijelu kad je PSG zabio sve golove.

U vodstvo je Parižane doveo Kylian Mbappe iz jedanaesterca već u 4. minuti. U 20. minuti Achraf Hakimi zabija za 2:0, a Marco Asensio je povisio u 38. na 3:0. Četvrti gol za PSG i svoj drugi na utakmici zabio je Mbappe u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Lyon je u drugom dijelu uspio smanjiti vodstvo Parižana utješnim golom Corentina Tolissa s bijele točke.

U ovom visokom porazu Lyona cijeli susret je odigrao hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, a Dejan Lovren je izostao zbog ozljede. Lyon je u sezonu ušao razočaravajuće s tri poraza i remijem te trenutno drže posljednje mjesto u Ligue 1 s jednim bodom.