Livaković primio gol u pobjedi Fenera, Ludogorec razbio Spartak

Krešimir Milić • četvrtak, 21.09.2023.

Nastavio se savršeni niz turskog kluba u kojem ih još nitko ove sezone nije uspio pobijediti ili remizirati s njima. Hrvatski reprezentativni vratar Dominik Livaković upisao je danas svoj drugi nastup za turskog velikana od transfera iz Dinama…

Fenerbahče – Norsjaelland 3:1

Savršeni niz ove sezone nastavio je turski velikan Fenerbahče. Još im nitko nije uspio odnijeti bodove i imaju sve pobjede, a novu su upisali danas u Konferencijskoj ligi.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slavili su na domaćem terenu protiv danskog Norsjaellanda s 3:1.

Dominik Livaković standardizirao se sad među vratnicama Fenerbahčea, a na današnjem susretu primio je gol u 55. minuti. Fener je u vodstvo došao golom Miguela Crespa u 24. minuti, a šest minuta kasnije Michy Batshuayi zabija za 2:0.

Na 3:0 je povisio Serdar Aziz u 47. minuti, a za goste je zabio Oliver Villadsen u 55. minuti i tako postavio konačan rezultat.

Ludogorec – Spartak Trnava 4:0

Ludogorec je na domaćem travnjaku upisao rutinsku pobjedu protiv Spartak Trnave, a Simon Sluga odradio je utakmicu na vratima Ludogoreca bez primljenog zgoditka.

Slavili su s 4:0, a golove su zabijali Ivan Yordanov (46.), Jakub Piotrowski (50., 63.) te Rwan Cruz (90.+4.).

S ovom pobjedom Ludogorec je na prvom mjestu u skupini H, a Fener na drugom.